Firma KARPOL P.P.H. je na trhu od roku 1989. Sídlo naší splečnosti se nachází v Zamieściu, obec Tymbark, kde se nachází kanceláře a výrobní linka s moderními stroji pro zpracování PVC.

Společnost má dvě divize: v obci Dobra, kde se nachází závod pro výrobu ze dřeva a závod v obci ANDRYCHÓW, kde se zpracovává kov a PVC.

Jakość

V naší nabídce naleznete velký výběr dřevěných a kovových garnýží, PVC stropních kolejnic, plastových garnýží, interiérových látkových rolet, rolet v kazetkách, žaluzií a sítí proti hmyzu.

Naše nabídka je zaměřená na maloobchodní klienty, velké maloobchodní klienty a velkoobchody. V naší společnosti zaměstnáváme především mladé a kreativní lidi, kteří znají potřeby našich klientů. Náš dobře vyškolený personál a konzultanti jsou Vám plně k dispozici.

Díky rozvoji výroby garnýží a rolet jsme se stali jedním z předních výrobců v tomto odvětví. Moderní výrobní linky nám umožňují vyrábět vysoce kvalitní výrobky pro širokou škálu klientů. Díky mnohaletým zkušenostem se stala firma Karpol uznávanou společností v celé Evropě.

Kvalifikovaní zaměstnanci se i přes nepříznivé podmínky na trhu zasluhují o růst naší firmy, která se rok od roku rozvíjí a zvětšuje svou nabídku nových produktů na trhu a získává nové klienty

Zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a těšíme se na případnou spolupráci.
Kliknij ENTER aby wyszukać lub ESC aby zamknąć